Mateřská škola

Mateřská škola je součástí právního subjektu Základní škola a Mateřská škola Cítov.

Po levé straně v přízemí sídlí od roku 1988 dvoutřídní mateřská škola s kapacitou 55 dětí ve věku od 3 do 6 (7) let věku.

Třídy s názvem myšky a kočičky jsou rozděleny podle věku. Ve třídě myšek je 18 nejmladších dětí a ve třídě kočiček 20 dětí, z toho 15 předškoláků.

V rámci ekologické výchovy děti nadále sbírají starý papír a plastová víčka. Výtěžek ze sběru jde do fondu Sdružení rodičů a přátel při MŠ Cítov, které od školního roku 2009/2010 úspěšně pracuje v MŠ.

Věra Štajncová vedoucí učitelka
Eva Boušková učitelka
Jitka Šubrtová učitelka
Ilona Pavličová uklízečka

Mateřská škola

Omluvy absence

• Absenci dětí můžete omlouvat osobně v MŠ nebo dále na telefonním čísle 315 692 078

Odhlašování stravování

• Odhlašování obědů a svačin dětí je možné do 7:30 hod. na tel.: 605 485 379 (školní jídelna Cítov)
  • Po nemoci je třeba dítě opět ke stravování přihlásit!!!

images Archiv fotografií